Kadra

mgr Mikołaj Burakowski dyrektor

mgr Mariusz Tytman wicedyrektor

mgr Mariusz Wrzesiński kierownik filii w Płońsku


Sekcja fortepianu

mgr Mariusz Tytman kierownik sekcjifortepian, zajęcia z akompaniatorem

mgr Edward Bogdan - fortepian dodatkowy, zajęcia z akompaniatorem, orkiestra,

mgr Karolina Garlej-Zgorzelska - fortepian, nauka akompaniamentu, zajęcia z akompaniatorem

mgr Paweł Górczyński - fortepian dodatkowy, zajęcia z akompaniatorem

mgr Michał Grabias - zajęcia z akompaniatorem

lic Joanna Koźluk - fortepian dodatkowy

mgr Patrycja Kwiatkowska - fortepian, zajęcia z akompaniatorem

mgr Anna Majewska - fortepian dodatkowy, zajęcia z akompaniatorem

mgr Monika Marut - fortepian, fortepian dodatkowy, nauka akompaniamentu

mgr Żaneta Mazurkiewicz - fortepian, nauka akompaniamentu, zajęcia z akompaniatorem, zespół kameralny

mgr Maria Mieczykowska - fortepian dodatkowy, zajęcia z akompaniatorem

Joanna Nycz - fortepian dodatkowy

lic Barbara Obrębska - fortepian dodatkowy, zajęcia z akompaniatorem

lic Anna Osiecka - fortepian dodatkowy, zajęcia z akompaniatorem

mgr Anna Radomska-Urbanek - fortepian, zajęcia z akompaniatorem

mgr Andrzej Sitek - fortepian dodatkowy

mgr Eleonora Torbicka - fortepian, zespół kameralny

mgr Krystyna Tytman - fortepian, nauka akompaniamentu

mgr Karina Waśniewska - fortepian dodatkowy, zajęcia z akompaniatorem

mgr Tomasz Zgorzelski - fortepian, nauka akompaniamentu, zajęcia z akompaniatorem

 

Sekcja instrumentów strunowych

mgr Piotr Kelm kierownik sekcji  - altówka, skrzypce, zespół kameralny strunowy

mgr Remigiusz Asztemborski - kontrabas

mgr Iwona Basiewicz - wiolonczela

mgr Arkadiusz Jonik - skrzypce, zespół instrumentalny

mgr Janusz Kaźmierczak - skrzypce

mgr Tamara Kowalowa-Rutkowska - skrzypce

mgr Ewa Kruszewska - skrzypce

mgr Piotr Markowski - skrzypce

mgr Anna Rzymyszkiewicz - skrzypce

mgr Janusz Smolarski - skrzypce, zespół kameralny

mgr Jerzy Sochacki - gitara

mgr Marcin Sumliński - skrzypce, zespół kameralny

Marek Tabisz - gitara

mgr Dariusz Wiączek - gitara

 

Sekcja instrumentów dętych, perkusji i akordeonu

mgr Jacek Grochocki kierownik sekcji - klarnet, zespół kameralny

mgr Dariusz Ciesielski - obój, zespół kameralny

mgr Dawid Daszkiewicz - Dąbrowski - fagot, zespół kameralny

mgr Grzegorz Dębski - trąbka

mgr Piotr Frąś - akordeon, zespół kameralny

mgr Anna Gruszczyńska - flet, zespół kameralny

mgr Tomasz Kacprzak - puzon, zespół kameralny

mgr Marek Kieszkowski - klarnet, zespół kameralny

mgr Krzysztof Kralka - saksofon, zespół kameralny, zespół muzyki rozrywkowej

mgr Renata Lubowiecka-Grochocka - flet

mgr Adam Mieczykowski - perkusja, zespół kameralny

mgr Andrzej Sumliński - róg, zespół instrumentalny

mgr Jarosław Żmijewski - akordeon, zespół kameralny

 

Sekcja przedmiotów ogólnomuzycznych

mgr Lidia Rogalska kierownik sekcji - kształcenie słuchu, rytmika

mgr Mikołaj Burakowski - historia muzyki z literaturą muzyczna

mgr Arkadiusz Jonik - audycje muzyczne, kształcenie słuchu

mgr Dariusz Łaniewski - harmonia, kształcenie słuchu

mgr Marta Pikalska - czytanie nut głosem, kształcenie słuchu, zasady muzyki

mgr Andrzej Sitek - chór I i II stopnia,zespół wokalny

mgr Marek Szemiel - formy muzyczne, kształcenie słuchu, literatura muzyczna, zasady muzyki, rytmika

mgr Karina Waśniewska - historia muzyki z literaturą muzyczną

mgr Mariusz Wrzesiński - kształcenie słuchu, literatura muzyczna, zasady muzyki

 

Wydział Wokalny

mgr Izabela Denst-Szydłowska - śpiew, dykcja i recytacja

mgr Jolanta Tyszkiewicz - śpiew

 

Biblioteka szkolna

mgr Małgorzata Szczepaniak

 

Pracownicy administracji

mgr Tomasz Jaroszinspektor ds. BHP

Teresa Krzywiec - referent ds. księgowych

Eugenia Magryta - referent ds. płacowych

mgr Izabela Mikołajczyk - główny księgowy

Justyna Radzka - referent ds. kadrowych

Sylwia Tomasińska - sekretarka

mgr Agata Wachaczyk - kierownik administracyjny

 

Stroiciele

Piotr Gregorowicz - magazyn instrumentów muzycznych

Tomasz Leciejewski  

 

Pracownicy obsługi

Wanda Będlewska - sprzątaczka

Anna Gregorowicz - sprzątaczka

Hanna Kaszanek - sprzątaczka

Anna Krzesiak - sprzątaczka

Jan Krzesiak - konserwator

Ewa Koprowska - sprzątaczka

Sylwia Odrzywolska - sprzątaczka

Krystyna Piekarska - sprzątaczka

Edyta Rakowska - sprzątaczka

Jan Tomasiński - pracownik ds. ciężkich

Joanna Zakrzewska - sprzątaczka

 

Test