Jubileusz 70 lecia
Państwowej Szkoły Muzycznej
I i II stopnia im. Karola Szymanowskiego
w Płocku


Szanowni Absolwenci, Nauczyciele, Emerytowani pracownicy Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Karola Szymanowskiego w Płocku


W styczniu 2015 roku przypada 70 rocznica powstania Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Karola Szymanowskiego w Płocku. Historia szkoły korzeniami sięga roku 1945, kiedy z inicjatywy prof. Tadeusza Paciorkiewicza powstał Ludowy Instytut Muzyczny - obecnie szkoła muzyczna.W związku z tym zapraszamy serdecznie na uroczystość obchodów 70 lecia, która odbędzie się 16 stycznia 2015r.w sali koncertowej.

Naszym pragnieniem jest powiązanie przeszłości z teraźniejsząścią, aby obchody stały się prawdziwym świętem wszystkich roczników które tworzyły piękną historię szkoły.

Zachęcamy do wzięcia udziału  w uroczystości, szczególnie, że jest to niepowtarzalna okazja do wymiany wspomnień, wzruszeń, doświadczeń i odnowienia starych przyjaźni.


Dyrektor Mikołaj Burakowski

Komitet Organizacyjny:

1. Paweł Paciorkiewicz

2. Andrzej Sumliński

3. Grzegorz Dębski

4. Tomasz Kacprzak

5. Marta Pikalska

6. Agata Wachaczyk

7. Justyna Radzka


Bliższe informacje na temat przebiegu uroczystości zostaną podane w późniejszym terminie. 

Jeżeli są Państwo w posiadaniu istotnych informacji oraz fotografii dotyczących szkoły prosimy o ich nadsyłanie na adres e-mail sekretariatpsm@o2.pl lub na adres szkoły z dopiskiem "Jubileusz".

Podajemy również numer konta na, które można dokonywać dobrowolnych wpłat na organizację uroczystości: 43 1010 1010 0085 8513 9134 0000 tytułem "Darowizna na organizację jubileuszu". 

 

Po koncercie przewidujemy organizację spotkania integracyjnego. Wszystkich zainteresowanych prosimy o zgłaszanie chęci udziału najpóźniej 5 grudnia na adres mailowy sekretariatpsm@o2.pl lub telefonicznie pod numerem (24)  262 2470.

Harmonogram obchodów 16 stycznia 2015r.

Godzina 15:00 Msza Święta w Kościele św. Maksymilian Kolbego w Płocku ul. Kościuszki 16

Godzina 16:00 Wystawa "Historia Szkoły w Fotografii" 

Godzina 17:00 I część Koncertu Galowego

Godzina 18:00 Uroczyste odsłonię cie tablicy pamitkowej ku czci prf. Tadeusza Paciorkiewicza

Godzina 18:30 II część Koncertu Galowego


Wszelkie prawa zastrzeżone © Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. Karola Szymanowskiego w Płocku

Realizacja: Superszkolna.pl

Zaszyfrowany adres tej strony