Nasze sukcesy w roku szkolnym 2014/2015


Gabriel Czerniejewski

Klasa fortepianu Pana Mariusza Tytmana

  • I Nagroda i Nagroda Specjalna w postaci fortepianu firmy Revenstein - XIII Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny im. Ludwika Stefańskiego i Haliny Czerny - Stefańskiej w Płocku
  • II NagrodaI Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny im. Janiny Kraśko w Suwałkach
Norbert Celian

Klasa puzonu Pana Tomasza Kacprzaka

  • I NagrodaXVIII Festiwal Instrumentów Dętych w Białej Podlaskiej
  • II Nagroda w kategorii Kwartet Instrumentów DętychOgólnopolskie Przesłuchania Uczniów Szkół Muzycznych I i II stopnia organizowane przez Centrum Edukacji Artystycznej w Warszawie
  • Nagroda Prezydenta Miasta Płocka za szczególne osiągniecia artystyczne
Natalia Gonczaryk

Klasa fortepianu Pana Tomasza Zgorzelskiego

  • I Nagroda - III Konkurs Pianistyczny "Johann Sebastian Bach na nowo odkryty" w Starogardzie Gdańskim
Justyna Golus

Klasa skrzypiec Pana Janusza Kaźmierczaka

  • Udział w Letniej Akademii Umiejętności pod nazwą Lutosławski Youth Orchestra
Nikodem Jaworski

Klasa akordeonu Pana Piotra Frąsia

  • II Nagroda - V Międzywojewódzki Konkurs Wykonawstwa Utworu Kompozytora Polskiego w Kutnie
Michał Kopeć

Klasa fortepianu Pana Mariusza Tytmana

  • II Nagroda - XIII Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny im. Ludwika Stefańskiego i Haliny Czerny - Stefańskiej w Płocku
Paweł Kowalak

Klasa puzonu Pana Tomasza Kacprzaka

  • II Nagroda w kategorii Kwartet Instrumentów Dętych - Ogólnopolskie Przesłuchania Uczniów Szkół Muzycznych I i II stopnia organizowane przez Centrum Edukacji Artystycznej w Warszawie
Wiktoria Kuczorra

Klasa Pana Arkadiusza Jonika
 
  • I Nagroda - Regionalny Konkurs Wiedzy o życiu i twórczości Ludwiga van Beethovena w Sierpcu
Justyna Kulis

Klasa Pana Arkadiusza Jonika
 
  • II Nagroda - Regionalny Konkurs Wiedzy o życiu i twórczości Ludwiga van Beethovena w Sierpcu
Jan Mendrala

Klasa organów Pana Pawła Górczyńskiego

  • I Nagroda - VII Ogólnopolski Konkurs Organowy w Olsztynie
 Kinga Michalak
 
Klasa trąbki Pana Grzegorza Dębskiego
  •  II Nagroda - Ogólnopolskie Przesłuchania Uczniów Szkół Muzycznych I stopnia organizowanych przez Centrum Edukacji Artystycznej w Warszawie
  • Wyróżnienie - "Mały czy duzy wirtuoz" w Warszawie
  • II Nagroda - VII Międzyszkolny Konkurs Instrumentó Dętych w Żyrardowie
Wiktor Mieczykowski
 
Klasa skrzypiec Pani Anny Rzymyszkiewicz
 
  • Grand Prix w kategorii duety - XI Festiwal Zespołów Kameralnych Szkół Muzycznych I i II stopnia w Sierpcu
  • Grand Prix w duecie w kategorii muzyka kameralna - XVII Międzynarodowy Konkurs Muzyki w Corato
  • I NagrodaXVII Międzynarodowy Konkurs Muzyki w Corato
Emma Moss

Klasa skrzypiec Pani Anny Rzymyszkiewicz

  • II Nagroda - XVII Międzynarodowy Konkurs Muzyki w Corato
  • Udział w Letniej Akademii Umiejętności pod nazwą Lutosławski Youth Orchestra
Szymon Parulski

Klasa klarnetu Pana Jacka Grochockiego

  • I Nagroda - XI Festiwal Klarnetowy w Piotrkowie Trybynalskim
  • II Nagroda - Ogólnopolski Konkurs Na Instrumenty Dęte "Miniatura 2015" im.Franciszka Kmiecika w Bydgoszczy 
  • Nagroda Prezydenta Miasta Płocka za osiagnięcia artystyczne
  • II Nagroda - XIII Konkurs Muzyki Współczesnej w Płocku
Dawid Rajczak

Klasa puzonu Pana Tomasza Kacprzaka

  • II Nagroda w kategorii Kwartet Instrumentów Dętych - Ogólnopolskie Przesłuchania Uczniów Szkół Muzycznych I i II stopnia organizowane przez Centrum Edukacji Artystycznej w Warszawie
Alicja Szydłowska

Klasa wiolonczeli Iwony Basiewicz

    • Udział w Letniej Akademii Umiejętności pod nazwą Lutosławski Youth Orchestra
    • III Nagroda - Konkurs Muzyki Współczesnej w Płocku
Michał Szydłowski

Klasa fagotu Pana Dawida Daszkiewicza - Dąbrowskiego

    • Udział w Letniej Akademii Umiejętności pod nazwą Lutosławski Youth Orchestra

Adrian Żachowski

Klasa tuby Pana Tomasza Kacprzaka

  • I Nagroda - Ogólnopolskie Przesłuchania Uczniów Szkół Muzycznych I stopnia organizowane przez Centrum Edukacji Artystycznej w Warszawie
  • II Nagroda w kategorii Kwartet Instrumentów Dętych - Ogólnopolskie Przesłuchania Uczniów Szkół Muzycznych I stopnia organizowane przez Centrum Edukacji Artystycznej w Warszawie
  • Nagroda Prezydenta Miasta Płocka za szczególne osiagnięcia artystyczne
Dominik Zachaj

Klasa akordeonu Pana Piotra Frąsia

  • II Nagroda - V Międzywojewódzki Konkurs Wykonawstwa Utworu Kompozytora Polskiego w Kutnie.

Wszelkie prawa zastrzeżone © Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. Karola Szymanowskiego w Płocku

Realizacja: Superszkolna.pl

Zaszyfrowany adres tej strony