I Konkurs Na Melomana Roku

Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów do udziału w I Konkursie na Melomana Roku

1. Konkurs jest organizowany pod nazwą "KONKURS NA MELOMANA ROKU".

2. Organizatorami Konkursu są: Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia i Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. Karola Szymanowskiego w Płocku.

3. Konkurs skierowany jest wyłącznie do uczniów Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I stopnia oraz Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Karola Szymanowskiego w Płocku w okresie roku szkolnego 2016/2017.

4. Celem Konkursu jest aktywizacja kulturalna uczniów poprzez uczestnictwo w koncertach szkolnych oraz audycjach muzycznych organizowanych przez OSM I st. i PSM I i II st. w Płocku.

5. Konkurs polega na zdobyciu największej liczby pieczątek z koncertów w przeznaczonym  do tego zeszycie.

6. Uczestnikiem Konkursu może być każdy uczeń Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I stopnia i Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Karola Szymanowskiego w Płocku.

7. Każdy uczestnik po zakończeniu koncertu wpisuje datę koncertu i otrzymuje pieczątkę, która stanowi dowód uczestnictwa na danym występie. Pieczątki stawia specjalnie wyznaczona do tego osoba.

8. Rozstrzygnięcie Konkursu nastąpi pod koniec roku szkolnego 2016/2017.

9. Zdobywcy największej ilości zebranych pieczątek otrzymają atrakcyjne nagrody.

Opublikowano: 02 listopada 2016 12:12

Kategoria: Komunikaty

Wyświetleń: 414

Wszelkie prawa zastrzeżone © Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. Karola Szymanowskiego w Płocku